US KARİYER KİMDİR ?

 

Yurtiçi ve yurtdışı eğitim ve eğitim danışmanlığı sektöründe 15 yıllık tecrübesi ile; öğrencilerimiz, velilerimiz ve kurumsal çözüm ortaklarımıza daha geniş kapsamda sunabileceğimiz hizmetler olduğu gerçeğine doğdu Uskariyer.

Bireysel alanda; meslek seçim envanterleri, öğrenci ve yetişkin (profesyonel) koçluğu, kurumsal alanda ise; kişilik envanterleri,  şirket içi davranışsal, yönetsel ve işe yönelik eğitimler ile birey ve  kurumların eğitim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik  hizmet vermek amacıyla, eğitmen, yönetici, koç, kariyer danışmanı ve  insan kaynakları profesyonellerinden oluşan, alanlarında lider ve deneyimli dev kadromuz ile yola çıktık.

Uskariyer olarak, Thomas International-Turkiye çözüm ortaklığı ve Oxford University, Cambridge University , University of California LosAngeles, Upenn Panstate Emerson gibi dünyanın önde gelen okulları ile, Türkiye’de de ODTÜ, Boğaziçi, Bilkent, Başkent vb. sayısız üniversite ile uzun yıllardır süregelen değerli ve başarılı bir işbirliği içerisindeyiz. 

Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiğimiz  yaz okulu programları ile öğrencilerin, en doğru yerde ve uzmanları ile hayallerindeki mesleği deneyimleyecekleri paha biçilmez imkanların yanı sıra, aktif olarak çalışan profesyoneller ve kurumlar için de yine bu okullarda, bireysel ve kurumsal  eğitim (talep edilmesi halinde online eğitim) imkanları sunmaktayız. Üniversitelerde gerçekleştirdiğimiz bu benzersiz deneyim programlarımız, katılımcılarımıza hem mesleki hem networking anlamında, gelecekleri için kendilerine çok önemli kapıları açacak olan kilit değerler kazandırmaktadır.

Kurumsal danışmanlık alanında ise; otomotiv parekende satış ve satış sonrası hizmetler, otomotiv imalat, turizm, otelcilik, sigortacılık, mobilya imalatı ve mağazacılığı sektörlerinde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen lider firmalarında 15 yılı aşkın deneyimli uzman profesyonel kadrolarımız ile hizmet vermekteyiz. Öncelikle kurumsal ihtiyaçlarınızın tespiti ve gerçekleştirdiğimiz analizlerimiz ile kurumsallaşmayı kendisine hedef almış tüm şirketlere, gerçekçi, akılcı ve uygulanabilir çözümler sunmaktayız.

Kurumsal insan kaynakları bölümleri ve süreçlerinin kurulum desteğinin yanısıra, iş kanunu çerçevesinde işverenlere işçi-işveren hukuki yazışmaları (fesih, disiplin cezaları, görev değişimi vb.) desteği sağlıyor, kurumsal eğitim ihtiyaç analizlerimiz ile kurum içi tüm davranışsal, yönetsel ve işe yönelik eğitimlerimizin içeriğini şirketinize özel dizayn ediyoruz.

Globallik, verimliliğin sürekliliği, eşitlik ve yaşam boyu eğitime olan inancımızla; iş, eğitim ve kariyer serüveninizde, bireysel ya da kurumsal alanda, Uskariyer  olarak sizler için neler yapabiliriz?

 

 

ANKARA Office

Tunus Caddesi 65-6 Kavaklıdere 06680 Çankaya / ANKARA

  • 0532 788 99 90
  • info@uskariyer.com

İSTANBUL Office

Barbaros Bulvarı Mutlu Apt. No:71 D:2 34022 Beşiktaş iSTANBUL

  • +90 212 340 00 40
  • info@uskariyer.com

İZMİR Office

Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 1 Kat: 3 Daire: 5 Alsancak İZMİR

  • +90 232 421 04 20
  • info@uskariyer.com

E Bülten

Etkinlikler ve duyurular hakkında bilgilendirilmek istiyorsanız, e-posta adresinizi bizimle paylaşabilirsiniz.